4694 посетителя онлайн

РФ на переговорах с США просила разблокировать замороженные активы и ослабить санкции, - The Moscow Times

Переговоры РФ и США: о чем договаривался Кремль в Эр-Рияде

Россия хочет добиться от США разблокировки замороженных государственных активов за рубежом, а также ослабления санкций. Это обсуждалось на встрече российской делегации с представителями США в Эр-Рияде 18 февраля.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом пишет The Moscow Times со ссылкой на источник в дипломатических кругах.

Отмечается, что Москва добивается восстановления доступа к средствам, которые были заморожены в США. Это около $6 млрд - часть резервов Центрального банка, которая была вложена в долларовые активы перед началом полномасштабной войны против Украины. Общая сумма замороженных из-за санкций российских активов в мире составляет около 300 миллиардов долларов.

Также, сообщает издание, представители Кремля просили вернуть российскую дипломатическую собственность в США, в том числе несколько дач, изъятых еще администрацией Барака Обамы по подозрению в использовании их в целях шпионажа.

Как рассказал собеседник The Moscow Times, Путин поручил российской делегации проявлять "максимально доброжелательное и в чем-то даже комплиментарное отношение к своим американским визави и президенту Дональду Трампу лично", чтобы "извлечь максимум выгоды".

"Путин хочет закрепить нейтральный статус Украины, смену власти в Киеве, сокращение украинской армии и признание аннексии Крыма и четырех оккупированных регионов", - добавляет издание.

Встреча в Саудовской Аравии

Напомним, 12 февраля 2025 года Трамп заявил, что его встреча с диктатором РФ Владимиром Путиным, вероятно, состоится в Саудовской Аравии.

Также Трамп заявил, что на следующей неделе в Саудовской Аравии состоится встреча представителей Украины, Штатов и России.

14 февраля МИД Саудовской Аравии сообщил, что Королевство готово стать площадкой для встречи президента США Дональда Трампа и диктатора РФ Владимира Путина.

18 февраля в Саудовской Аравии состоялась встреча делегаций США и РФ.

Обе стороны охарактеризовали ее как положительную. США и РФ договорились о возобновлении полноценной работы посольств США в Москве и России в Вашингтоне. Ключевым стал вопрос достижения прекращения огня в Украине.

Издание Fox News сообщало, что Россия и США якобы предлагают трехступенчатый мирный план, включающий прекращение огня, выборы в Украине, а затем подписание окончательного соглашения.

Ранее издание Bloomberg сообщало, что Трамп и Путин на следующей неделе могут провести Саммит в Саудовской Аравии.

Топ комментарии
+9
"Путін хоче закріпити нейтральний статус України, зміну влади в Києві, скорочення української армії й визнання анексії Криму та чотирьох окупованих регіонів", - додає видання.
Ну, ось і умови міра під'їхали.
З цього русня не зістрибне, хіба що під дуже потужним тиском. Який навряд чи буде чинити донні. Йому Україну простіше нагнути, аби отримати лаври миротворця. Годинник-то клацає.
От тільки що буде, якщо Україна не забажає нагнутись?
19.02.2025 17:38 Ответить
+6
Хочеться напомнити ідіотам мріючим про переговори і мир з ******, що якщо в результаті переговорів з Сосії знімуть санкції і розблокують активи то далі українці будуть гризти підошву своїх чобіт. Так як з цих заморожених активів зараз йде фінансування України. Тобто ***** вб'є зразу два зайці, отримає сотні мільярдів на війну і заблокує Україні допомогу. А далі так як я вже давно казав, Україна буде вимушена далі торгувати своєю територією в обмін на морожені окорочка і хліб
19.02.2025 17:47 Ответить
+5
Мене тішить лише одне,поки що Трамп тільки балакає,але нема ніяких дій..буду ржати якщо свинособаки рано радіють)
19.02.2025 17:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
гроші януковича закінчились?
19.02.2025 17:35 Ответить
Яник ніщеброд, БИДЛО донецьке в порівняні з зе кварталом 69 !
19.02.2025 17:38 Ответить
"Путін хоче закріпити нейтральний статус України, зміну влади в Києві, скорочення української армії й визнання анексії Криму та чотирьох окупованих регіонів", - додає видання.
Ну, ось і умови міра під'їхали.
З цього русня не зістрибне, хіба що під дуже потужним тиском. Який навряд чи буде чинити донні. Йому Україну простіше нагнути, аби отримати лаври миротворця. Годинник-то клацає.
От тільки що буде, якщо Україна не забажає нагнутись?
19.02.2025 17:38 Ответить
афганістан в центрі європи.
тотальна партизанська війна і нескінченний потік мільйонів біженців.
в європу звісно.
19.02.2025 17:42 Ответить
То може краще Європі таки розчехлитись і допомогти нам хоча б дронами і дешевими ракетами до ППО, проти ішакєдов?
Це Європі по силам.
19.02.2025 17:47 Ответить
не всьо так однозначно.
там все дуже швидко змінюється, від: не дійшли згоди, до глибоко озабочєни.
від: можемо хоч завтра, до не можемо категорично, бо ескалація.
19.02.2025 17:52 Ответить
Це тому, що Трамп. Вони там як перелякані курчата, не знають, що робити.
Але це з часом минеться.
Не такий вже Трамп всемогутній.

Трамп поставив ультиматум ХАМАСу: Пекло вибухне, якщо заручники не будуть звільнені, - CNN
Президент США Дональд Трамп поставив ультиматум ХАМАСу, вимагаючи повернення всіх заручників до полудня суботи.

https://t.me/nevzorovtv/25165 НЕВЗОРОВ

Грустные новости из Израиля. На фото- похищенные террористами 7 октября заложники- мать с двумя детьми. Все они мертвы. Их тела отдадут Израилю сегодня взамен на более тысячи живы террористов.

Де пекло, дон?
19.02.2025 17:58 Ответить
Що буде?
Буде Україна - росії не буде - в США будуть великі проблеми коли росії не буде
Отак і буде.
19.02.2025 17:56 Ответить
быдлостан волнуют только бабки, дачи и виллы, вот за это их орда и воюет!

Ничего вы не получите, на это не пойдёт даже дебильный Трамп.
19.02.2025 17:38 Ответить
як це виглядало?
коняка врубила окуня і каже, що кацапія залишає собі україну, а в замін з неї знімають санкції?
і рудий дебільчік з зігуючою ілоною радісно завалили "х", своїми висерами захоплення?
19.02.2025 17:39 Ответить
а трамп гниленький музчінка.....
19.02.2025 17:41 Ответить
Мене тішить лише одне,поки що Трамп тільки балакає,але нема ніяких дій..буду ржати якщо свинособаки рано радіють)
19.02.2025 17:41 Ответить
Они при его первой каденции тоже шампанское открывали) потом очень удивлялись))))
19.02.2025 19:20 Ответить
Ось для чого ***** потрібні переговори. А лохи в тому числі і українські подумали що ***** хоче миру.
19.02.2025 17:42 Ответить
Хочеться напомнити ідіотам мріючим про переговори і мир з ******, що якщо в результаті переговорів з Сосії знімуть санкції і розблокують активи то далі українці будуть гризти підошву своїх чобіт. Так як з цих заморожених активів зараз йде фінансування України. Тобто ***** вб'є зразу два зайці, отримає сотні мільярдів на війну і заблокує Україні допомогу. А далі так як я вже давно казав, Україна буде вимушена далі торгувати своєю територією в обмін на морожені окорочка і хліб
19.02.2025 17:47 Ответить
А далі України просто не буде!
Бо можна встояти проти скаженої рашки, коли вона без грошей, можливостей і репутації.
Але не знаю, чи можна встояти проти скаженої рашки, якщо вона з грошима, ресурсами та такими союзниками, як скажені США...
19.02.2025 18:09 Ответить
Поки з заморожених нічого не йде. Йдуть проценти, самі активи не чіпають. Більшість тих активів в Європі, Європа поки показує Трампу комбінацію з трьох пальців.
19.02.2025 18:14 Ответить
Так Пуйло внушав кацапам, що вони їм тільки на пользу! Тепер хоче кацапам пользу прикрутити???
19.02.2025 17:54 Ответить
Ах ця підла Україна ніяк не бажає знімати американські санкції та розморожувати активи росії...
може ліліпутіну в РНБО України зателефонувати? РНБО за санкції відповідає? га?
19.02.2025 17:58 Ответить
Путін хоче закріпити нейтральний статус України, зміну влади в Києві, скорочення української армії й визнання анексії Криму та чотирьох окупованих регіонів", - додає видання.

Проси нереалістичний максимум, щоб отримати реалістичний мінімум.
19.02.2025 18:01 Ответить
Це для Вас "нереалістичний максимум", а для Донні аж ніяк!
19.02.2025 18:20 Ответить
Для тих хто досі розповідає казочки що Трамп стоїть на колінах перед ******, порада. Ідіть погуляйте, ви вже ******* про "агента Мальвіну".
19.02.2025 18:22 Ответить
Та які казочки? Ви саме першоджерело послухайте!
19.02.2025 18:34 Ответить
Трамп не агент *****. Просто Трампу потрібне ***** для протистояння Китаю. Йому потрібна росія як буфер проти Китаю.
19.02.2025 18:47 Ответить
А нам яка різниця, результат то один. Нам їхать а не шашечки!
20.02.2025 10:33 Ответить
А в них апетит так непоганий, а що ще??? І як на це відповів трамп????
19.02.2025 18:03 Ответить
Що-що... Що Україна ще й повинна гроші за зброю, яку давали безплатно. Скоро ще гроші для рашки буде вимагати з України - репарації за порушені міста росії - Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Маріуполь, Херсон...
19.02.2025 18:13 Ответить
Думаю за те що вже отримали він хєр що получить, ну а далі буде видно!!!
19.02.2025 19:31 Ответить
Він вже кілька разів на різних майданчиках сказав одне і те ж (тільки числа зростають): Штати вже витратили на Україну 350 мільярдів доларів (по-перше, десь 120; по-друге, ніхто не попереджав, що це борг, натомість казали, що якраз це - абсолютно безкоштовно на відміну від бажаного ленд-лізу; по-третє, трамп кожен день змінює цю суму: спочатку це були 500 мільйонів, потім - 200 мільярдів, потім - 300, зараз вже 350), і що цей борг треба забрати копалинами, а там подивимося...
Я вже тут говорила: мародерждеп!
19.02.2025 21:19 Ответить
Я ще в першу його кадентність казав що це ще той фрукт, балабол і віри йому нема!!!
19.02.2025 22:08 Ответить
Он сейчас требует больше чем при стамбульских договореностях и тогда они были в Херсоне, под Киевом и 45% Харьковской области захватили и после трех лет войны он просит еще больше ) при этом потеряв контроль над Киевом,Херсонам,Сум, Харькова и даже в Курской области не может вытеснить пол года с корейцами , по его логике чем больше он теряет тем он больше требует
19.02.2025 18:04 Ответить
Невже ще хтось вірить, що кремлівська консерва Трамп щось буде робити проти своїх кураторів. Знімуть санкції, повернуть активи, ще й на Україну повісять виплату відсотків та моральну шкоду.
19.02.2025 18:05 Ответить
Україна вже мала нейтральний статус, прокремлівську владу, скорочену армію без ЯЗ, стратегічної авіації і ракет. Але ***** все одно напало.
В цьому ультиматум нічого нового ... за кораблем
Озброюватись шаленими темпами і посилювати оборону. Іншого варіанту не існує
19.02.2025 18:12 Ответить
Путлєр неоднаразово робив заяви, що від санкцій Раісся тільки багатіє і міцнішає. Не можна переривати цей процес процвітання лаптєногіх !!! Не гуманно це. Нехай і надалі багатіють. Білу "ладу" - у кожен кацапський прайд, а краще три.
19.02.2025 18:16 Ответить
Так санкции России только на пользу?
19.02.2025 18:47 Ответить