10043 відвідувача онлайн

Виборча кампанія в Раду стартує 24 травня, - ЦВК. ВIДЕО

Виборчий процес позачергових виборів до Верховної Ради починається 24 травня, наступного дня після публікації відповідного указу президента.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявила глава Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук на брифінгу 23 травня.

Відео 5 канал

"Сьогодні, 23 травня 2019 року, фактично після публікації відповідно до закону указу президента України від 21 травня 2019 року про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів, і, відповідно до закону України про вибори народних депутатів, виборчий процес позачергових виборів депутатів починається з наступного дня після публікації, тобто, з 24 травня 2019 року без ухвалення Центральною виборчою комісією будь-якого рішення про його початок", - сказала Сліпачук.

Нагадаємо, в ході інавгураційної промови Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради.

21 травня відбулися обов'язкові перед розпуском Верховної Ради консультації глави держави з керівниками парламенту і депутатських фракцій і груп. Увечері цього ж дня на сайті президента країни з'явився указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання і призначення виборів на 21 липня.

23 травня указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання і призначення виборів на 21 липня набув чинності.

Топ коментарі
+14
блоку патриотов панамы (БПП) - ганьба...!!!
23.05.2019 13:39 Відповісти
+14
Чекаю "нових обличь" у закритих списках Слуг Коломойського
23.05.2019 13:40 Відповісти
+14
ще не всі портнови в країну повернулись..
23.05.2019 13:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
блоку патриотов панамы (БПП) - ганьба...!!!
23.05.2019 13:39 Відповісти
Ну-ну ...
23.05.2019 13:40 Відповісти
Они поменяют обёртку и этикетку....дерьмо засунут в новую Фрикцию.......... Кива тут собюрался фабрику Кала Маркса Украине вернуть!!!
23.05.2019 13:41 Відповісти
Они уже начали обзванивать свою "сетку": надо срочно искать продажных идиотов, что готовы продать свою совесть и проголосовать за соевую срань.
23.05.2019 13:45 Відповісти
срань тов. Петров вся голосует за Зе сцыкуна , не путай те
23.05.2019 13:47 Відповісти
где посадки, Зе дибилы? Сцыкло обещало весной? Весна через 8 дней заканчивается? Нарик опять все забыло?
23.05.2019 13:54 Відповісти
В Европе весна заканчивается 22.06.
23.05.2019 16:38 Відповісти
кричи громче, кацапчик! Бо без Зеленого, рехферендуму за дружбу с Расеей не будет
23.05.2019 14:19 Відповісти
Чекаю "нових обличь" у закритих списках Слуг Коломойського
23.05.2019 13:40 Відповісти
ще не всі портнови в країну повернулись..
23.05.2019 13:41 Відповісти
діду, ковиляйте звідци поки вставну щелепу не загубили...
23.05.2019 13:43 Відповісти
а їх в країні не було.
мені кожного негідника пам'ятати ?

а тепер вони повернулись, бо отримали гарантії безпеки від бені, а охороняє їх аваков.
23.05.2019 13:57 Відповісти
а с Окуевой охрану сняли - и ее тут же убили. где расследования, Авакян?
23.05.2019 23:50 Відповісти
Побойся Бога: вся порошавочная ботня будет туь обсираться от энтузиазма, отмазывая соевого!))
23.05.2019 13:47 Відповісти
гы...а зачем его отмазывать?это теперь ваши проблемы -делать зелень изумрудной
23.05.2019 13:51 Відповісти
Гыга! Ты петицию за отставку Зеленого уже подписал ? или ждешь как власть опять поменяется ? Зеленые пока в городе
Виборча кампанія в Раду стартує 24 травня, - ЦВК - Цензор.НЕТ 8715
показати весь коментар
23.05.2019 14:26 Відповісти
там низзя никнеймами подписывать.поэтому гыга не подписал .кстати фрол федоровым тоже низзя
23.05.2019 14:30 Відповісти
так подписал или нет?
23.05.2019 14:45 Відповісти
как гыга-нет
23.05.2019 14:47 Відповісти
закупайте шампуньки, зельопушнікі
і пам'ятайте, з вам не якісь боти опонують, а український народ.
23.05.2019 13:54 Відповісти
Тетя, ты такой же "нарот" как и шалава херащенко.
5 лет назад ты тут была типа "ксения беларусь"(не отбрехивайся!Факт!)5 лет ты тут штатная пороШавка, это знают ВСЕ форумчане!Кому будешь зад вылизывать через 2 месяца, плроШавка?! Тому, кто тебя купит!
Можешь стучать модеру - я в этом паноптикуме уродов редко показываюсь!
Можешь не мучать клаву - мне пофиг твой понос!
ПШЛА ВОН.👉
23.05.2019 17:21 Відповісти
И не забудь заспамить, чмошница! И - да, мой голос был не "ЗА" Зе, а ПРОТИВ вора и мародера. ПШЛА ВОН.
23.05.2019 17:23 Відповісти
та здалося ти мені..
йди лікуйся...бідолашне
23.05.2019 17:24 Відповісти
ПШЛА ВОН, "девушка с пониженной социальной ответственностью"!
23.05.2019 17:40 Відповісти
твоєю істерикою цілком задоволена
скавчи далі, пудель ))
23.05.2019 17:46 Відповісти
Пудель тут ты, "деффушка": заплатили 3 копейки и - тявкаешь сутки напролет:"отрабатываешь". Уже даже бутусов переобулся и ушел к зе, а порошавки ПОКА тявкают. ПОКА, но недолго вам осталось. Довольна подачкой, пороШавка? Грызи пока подают! Имей хоиь немного самоуважения - не попрошайничай, а?😞
23.05.2019 18:54 Відповісти
Продовжуєш істерити ?
Задовільняєш моє ЕГО )))
МОЛОДЕЦ. Хороший песик.
А ну ж спробуймо ще : ГОЛОС !!! Шарік, голос !!!
23.05.2019 19:22 Відповісти
Прям как хозяин лает))
23.05.2019 21:05 Відповісти
Петров - ни разу не кацап и ни разу не кремлебот
23.05.2019 21:04 Відповісти
Чернигов - это кацапия, порошавка? Ну ты загнуло.. Или это "деффушка с пониженной социальной ответственностью" ксЭния вылезла из-под второго аккаунта (что вероятнее всего ☺) Лови "гонорар",попрошайка, а то ж сдохнешь тут, шавка..🐩- прям вылитая ксЭния.
23.05.2019 21:50 Відповісти
А если бы у меня был ник Уинстон Черчиль - к кому бы ты меня причислилО, порошавка? Отож, тупень соевый! Голос, порошавка! 🐶
23.05.2019 21:55 Відповісти
каждый должен отвечать ха свои косяки. Петя, Рада тут не причем. У Зеленого не было оснований для роспуска ВР. Потому что коалиция де-юре СУЩЕСТВОВАЛА. И это основное. А его личные убеждения пусть рассказывает дома своей первой леди...
23.05.2019 14:22 Відповісти
тю...та може она у него не первая
23.05.2019 14:31 Відповісти
Из кого состояла кака лиция?
Почему хояк2 решил основать новую партию?
23.05.2019 16:41 Відповісти
А у пана Петра не чекаєте?
23.05.2019 13:42 Відповісти
Спочатку подумав, чого ти слово "обличь" взяв у лапки, а потім пригадав фейс Богдана
23.05.2019 13:42 Відповісти
Харя-Морду Прошенко на рабочий сьол в мониторе выведии.
23.05.2019 13:43 Відповісти
а ты своих хозяйчиков попроси проголосовать за избирательные открытые списки, а то что то они его не хотят принимать.
23.05.2019 14:06 Відповісти
не вытаскивайте пэтю из запоя, пусть провтыкает выборы
23.05.2019 13:42 Відповісти
Петя красувався на Книжковому арсеналі, був у хорошому гуморі та жартував.
https://www.obozrevatel.com/politics/poroshenko-prinyal-uchastie-v-forume-knizhnyij-arsenal.htm
23.05.2019 13:47 Відповісти
Петруха это не ваш нарик
23.05.2019 13:49 Відповісти
истину глаголишь-пэтька ваш нарик
23.05.2019 13:56 Відповісти
Нє, Порох чист, в отличии от Зе нарика
23.05.2019 13:59 Відповісти
Як свиня може бути *чист*?
23.05.2019 16:42 Відповісти
ВЕРХОВНА РАДА В ОГНЕ - националисты требуют принять новые законы о выборах:
Видео: https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=3BSW08MkUps
23.05.2019 13:43 Відповісти
ты что з запоя или с кумара? Это было вчера "коллега" Зе сцыкуна по отключке?
23.05.2019 13:57 Відповісти
23.05.2019 16:43 Відповісти
Вооо, счас рубилово начнетца-выбяри меня 🐓
счастия завтрешнего дня!
😁
23.05.2019 13:43 Відповісти
Зеленский начал выполнять требования Украинского Народа
23.05.2019 13:44 Відповісти
как представитель народа, требую от него срочно лизнуть розетку.
23.05.2019 13:47 Відповісти
Твой Президент в соседней палате,можешь и напрямую потребовать
23.05.2019 13:51 Відповісти
не, мой на банковой, с понедельника. ссытся, правда, но в целом держится молодцом.
23.05.2019 13:55 Відповісти
солідарність або свобода
23.05.2019 13:44 Відповісти
и то и другое не проходят
23.05.2019 13:46 Відповісти
Круто! 20-го ингогурация, 24-го избирательная компания новой рады.
23.05.2019 13:51 Відповісти
ингогурация крута сама по себе..
23.05.2019 13:53 Відповісти
у зелебени спешка при ловле блох...шоб блохи до осени не разбежались
23.05.2019 13:53 Відповісти
только если твои заказчики не разбегутся или не пройдут в ВР
23.05.2019 14:07 Відповісти
га?
23.05.2019 14:09 Відповісти
БПП
23.05.2019 14:25 Відповісти
може кенгурація, ні?
23.05.2019 14:18 Відповісти
Свинарчукив за грати а Медведчукив,Портновим посади так?нац жёны
23.05.2019 13:52 Відповісти
а кстати,чего до сих пор не сидят?
23.05.2019 13:54 Відповісти
зараз знайдуть підходящі вакансії і обов'язково посадять - в крісла.
23.05.2019 13:55 Відповісти
5-й "гарант" за останні п'ять років показав і навчив мене, як і більшість людей України за кого тепер точно НЕ треба голосувати (бпп, нф, попоблок, люлька, вилакорови, мертв'яки), а по іншим треба дивитись, вивчати.
а то раніше мені якось без різниці було, а тепер он воно як..))
дякую хоть за це петрусик ))
23.05.2019 14:01 Відповісти
ну за что ты так представителя зепредента в верховной раде?
23.05.2019 14:10 Відповісти
походу после выборов запустят)
юлька против, реальный конкурент на премьерское кресло)
23.05.2019 14:19 Відповісти
Виборча кампанія в Раду стартує 24 травня, - ЦВК - Цензор.НЕТ 6637
показати весь коментар
23.05.2019 14:17 Відповісти
А преЗЕдент вже відвідав «Ветеранський намет» на літературному фестивалі «Книжковий арсенал» у Київі ? Бо мародер Порох з своєю жінкою відвідали, поспілкувались з ветеранами, придбали багато книжок https://www.radiosvoboda.org/a/29957816.html
23.05.2019 14:21 Відповісти
Хэрэ уже упоминать барыжню панаму! ЗКЛБ!
23.05.2019 16:46 Відповісти
За Порошенко однозначно!
23.05.2019 16:11 Відповісти
Пані Сліпачук, хіба ви забули що Україна Парламентсько-президентська республіка? Який указ президента?
23.05.2019 17:58 Відповісти
з 24 -значить з 24.
СТАРТОВА ПОЗИЦІЯ ТАКА:Виборча кампанія в Раду стартує 24 травня, - ЦВК - Цензор.НЕТ 6449
показати весь коментар
23.05.2019 20:02 Відповісти
ПОКИЩО У ДИНАМІЦІ "ГОЛОС" ВИТІСНЯЄ РАДИКАЛІВ З ПРОХІДНОЇ 5-КИ(6-КИ)..

Намальовується коаліція Зе-Вакарчук-Смєшко.(варіант Зе-йюля-вакарчук менш ймовірний)

//для нагадування .Зе поклявся- ніякої коаліції з ригами та баригами
23.05.2019 20:07 Відповісти
Давайте теперь ещё ЦИК обгадим,это неправильно,не конституционно и тд.
Чего упираться-то,ну выборы.Может желание нулевых партий подольше усидеть в ВР и воду мутить?Может БПП и НФ не могут существовать без "крыши"?Если вы ВР не смогли за 5 лет довести уровень законности до конституционного,то возьмите ....... в обе руки и не стоните.
23.05.2019 20:39 Відповісти