4882 відвідувача онлайн
4 275 24

САП зареєструвала провадження через листування депутата від "Слуги народу" Медяника, - Холодницький

САП зареєструвала провадження через листування депутата від

Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала провадження стосовно народного депутата від фракції "Слуга народу" В'ячеслава Медяника.

Про це розповів голова САП Назар Холодницький в ефірі каналу "1+1", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Про це він повідомив у відповідь на запитання ведучої Наталії Мосейчук, "чому він зволікає" з розслідуванням діяльності народного депутата.

"Щодо пана Медяника справді надійшла заява про злочин, і провадження таке зареєстровано", - повідомив Холодницький.

Запитання Мосейчук стосувалося також іншого представника парламентської монобільшості Євгена Шевченка, який в ефірі російського телеканалу звинувачував "українських націоналістів" і закликав "йти на компроміси". Втім, голова САП відповів, що це питання не підслідні його відомству.

Нагадаємо, 16 жовтня було оприлюднено фото телефону народного депутата В'ячеслава Медяника, який нібито обговорював із кимось, підписаним як Саша Яровий, співпрацю з прокурорами.

Зокрема він написав: "Щодо цукру з Трепаком  побалакаю". Заступник генерального прокурора Віктор Трепак спростував будь-які зв'язки з нардепом від "Слуги народу" В'ячеславом Медяником: "Тепер готовий познайомитися і поговорити. Але зовсім не "щодо цукру".

Як повідомлялося раніше, обраний в 76-му окрузі на Запоріжжі Євген Шевченко у форматі включення з Києва взяв участь у пропагандистському шоу "Велика гра" на російському Першому каналі.

Топ коментарі
+14
САП зарегистрировала производство из-за переписки депутата от "Слуги народа" Медяника, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 6674
27.10.2019 21:24 Відповісти
+4
Жертва диджитализації!!
😁
27.10.2019 21:39 Відповісти
+3
гляди рожу какую наел, в трусы жопа не влазит, и это молодой,, лечить
27.10.2019 21:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
САП зарегистрировала производство из-за переписки депутата от "Слуги народа" Медяника, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 6674
27.10.2019 21:24 Відповісти
один в один, это мой разговор с одним из моих соседей по даче.. у него страх в глазах, когда я сказал: "нужно отвечать за свои поступки!.. Голосовал?. Получите!".. он ватный совок и моральный урод!
27.10.2019 21:50 Відповісти
Я голосовал за Зелю. Это мой выбор. Другого выбора, мне не предоставил Народ Украины. В первом туре, я голосовал за бабу Юлю. Так, что теперь, мне голову пеплом посыпать??? У страны был выбор или прогнивший фБарыга, либо не опытный юнец. Страна сделала свой выбор. И каждый за него должен отвечать. И выбор не может быть хорошим или плохим. Правильным или не правильным. Аыбор это оценка действующец власти. Ее экзамен. Она его провалила и проиграла. Теперь другая власть и Народ вправе ее поменять ЛЮБЫМ способом
27.10.2019 23:41 Відповісти
попердня влада не провалила вибір курса країни на Євроінтеграцію та вступ до НАТО. Це вам, тупоголовим, вдовбали в голову, як цвях в кришку домовини, всяку хрінь про Пороха, а ви схавали причмокуючи всі брехні плюсів, якими бєня тупо мстився ...В Петра була купа помилок, але ця зєлєЧМОніка робить все те, за що так ганьбив Порха з усіх каналів, тільки ще швидше...Про "рівень" цього товарісча взагалі немає слів, коли він на міжнародній арені ганьбиться, встряло в міжнародні скандали за 5 місяців перебування на посту....плутає країни, столиці, прізвища політичних діячів...нарешті, меле про свого на 100% прокурора...яке оточило себе тими самими любими друзями та клоунами з кварталу, а як кукарікало про 28 років клятих папєрєдніков- президентів, що так чинили...Шестерить перед бєнєю, який по фактту і керує державою...Брехливим лайном зас*али ваші голови, а ви поміняли голови і дупи місцями...Мені соромно дивитися на цього сипло-гундяве хамло, яке в оточенні купи своїх охоронців, хамить та зневажає навіть воїнів...Цей "екземпляр"(прости Господи!) гірше біглого ЗЕКа
28.10.2019 01:44 Відповісти
еще одна якобы мотивация ... народ не оставил выбора... обычно блеяли лишь бы кто но не порошенко или хоть посмеемся.... на конкретно поставленный вопрос почему за зеленского вот такую пургу слышал все время ничего вразумительного... очередной раз облажалось большинство а разгребать будет меньшинство как и с януковичем
28.10.2019 07:42 Відповісти
сразу- на опережение- отрубать молодые яца
27.10.2019 21:24 Відповісти
молодий і перспективний шахрай
27.10.2019 21:24 Відповісти
гляди рожу какую наел, в трусы жопа не влазит, и это молодой,, лечить
27.10.2019 21:25 Відповісти
Cделать с Медяника медный гвоздь и вбить в кояшку гроба "Соплей народа"
27.10.2019 21:27 Відповісти
договонрняки, не может быть, это же новыйе лицца...
27.10.2019 21:27 Відповісти
Ну, а насколько это фото может быть аргументом в суде?
Скорее всего, любой суд пошлет прокурора на три буквы
27.10.2019 21:32 Відповісти
100% суддя після отримання такої собі "фінансової допомоги" винесе вердикт: "рафік ніучьом невинуватий"
27.10.2019 21:41 Відповісти
При чем тут это?
Просто, судят за конкретные действия, которые надо доказать.
А переписываться можно просто для понтов.
Если бы один написал, что будет иметь другого в одно место, это означает, скорее всего, что он хочет его оскорбить, а не изнасиловать.
27.10.2019 21:48 Відповісти
Жертва диджитализації!!
😁
27.10.2019 21:39 Відповісти
ну и харя!
27.10.2019 21:48 Відповісти
Это не слуги народа это холуи олигархов и *****.
27.10.2019 22:25 Відповісти
не все но в массе своей да.... партия за життя это вообще одни путинские бараны стойлового содержания ну эти хоть и не скрывают этого
28.10.2019 07:47 Відповісти
Наверное не все, но зё рыг, а значит инвалид кремлёвской пропаганды. ***** его кумир и поэтому оно так рвётся с ним встретится.
28.10.2019 11:37 Відповісти
пАдонки!
Адназначна
27.10.2019 22:26 Відповісти
Украинцы уже устали от открытых производств против кого-то, а дальше ничего не происходит. Давайте уже новости давать по факту когда кого-то посадят.
27.10.2019 22:37 Відповісти
Эти дураки в Раде ничему не учатся. Сколько примеров уже. Знают же, что сверху сидят шныри с камерами, которые спят и видят, чтоб изюминку какую-то выловить. Хоть бы рукой свои телефоны прикрывали, или защитное покрытие на стекло телефона покупали. Позор.
27.10.2019 22:45 Відповісти
ну так пацаны только курсы прослушали как управлять страной... там такого не преподают... а лох он по жизни лох
28.10.2019 07:44 Відповісти
Жиди продовжуть об..рати Поршенка, тому що жиденя ще нічого не зробив і як ми бачимо
вже не зробить путящого для розвитку України.
Навпаки своїми діями він пророщує розбрат в українському середовищі.
План по поверненню коломойші активів з першого разу провалився.
Тому громадянська війна у обрізаної нацменшини продовжується.
НЕ допомагає і "поліграф поліграфич", але це лише початок кінця.
28.10.2019 09:55 Відповісти