7735 відвідувачів онлайн
5 330 47

Сподівання Фіцо, що тіньові схеми з Москвою існуватимуть нескінченно, були його очевидною помилкою, - Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо "очевидно помилився", сподіваючись, що його тіньові схеми з Москвою існуватимуть нескінченно.

Про це глава держави написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

"Добре, що Прем’єр-міністр Словаччини Фіцо все ж таки вже повернувся з відпочинку в розкішному готелі у В’єтнамі й перебуває в Братиславі. Мабуть, для нього особисто це непросто – замість того, щоб шикувати, тепер намагатися виправити свої ж власні помилки. Це було очевидною помилкою Фіцо – сподіватися, що його тіньові схеми з Москвою існуватимуть нескінченно", - підкреслив Зеленський.

Він додав, що Україна запропонувала Словаччині свою допомогу на час адаптації до відсутності транзиту газу з Росії, але сам Фіцо пихато відмовився.

Також читайте: Словацькі депутати вирушили до РФ говорити про постачання газу: Польща не дозволила їм летіти над своєю територією

За словами президента, представники країн Європи, попереджали Фіцо, що не можна просто нічого не робити й чекати.

Зараз же словацький прем'єр намагається піаром, брехнею та гучними звинуваченнями перекласти провину із себе на когось іншого.

"Але проблема саме в тому, що він зробив ставку на Москву, а не на свою країну, не на об’єднану Європу й не на здоровий глузд. Це була його програшна ставка від початку. Сподіваємося, що подальша диверсифікація джерел постачання енергоресурсів у Європу, співпраця з Єврокомісією, а також реалізація політики Президента Трампа для збільшення постачання на континент американського газу допоможуть подолати проблеми, які виникають через недалекоглядність окремих європейських діячів", - резюмував глава держави.

Зупинка транзиту газу РФ

Нагадаємо, о 07:00 1 січня 2025 року в інтересах національної безпеки зупинено транспортування російського природного газу територією України.

У Кабміні заявили, що Україна у встановленому порядку поінформувала Єврокомісію про припинення транзиту газу. Європейські країни підготувалися.

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо раніше також погрожував зупинити експорт електроенергії в Україну та значно скоротити підтримку українським біженцям у відповідь на припинення транзиту російського газу через українську територію.

Нещодавно Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо назвав президента України Володимира Зеленського "жебраком і шантажистом".

Топ коментарі
+8
Фіцо далеко, десь в ЄС. А Зеленский (написав без образ, сподіваючись що хтось з його порадників донесе мою думку) тут поруч в нашій країні. Він прийшов до влади, коли країна почала свій незалежний шлях подалі від кацапських голок, шантажів, погроз. Що він зробив ? Він наробив стільки помилок, що фіцо або орбану не вистачить й двох життів. Він фактично запросив кацапів зі зброєю в Україну. Якщо він цього ще не зрозумів, то він ІДІОТ. Помилку всього життя треба виправляти. Як ? Йти у відставку, брати зброю й кров'ю виправляти ! Іншого йому не дано. Сам обрав цей шлях, який ще врятує його як Людину.
12.01.2025 19:40 Відповісти
+7
не палай зебіле. все добре. вам з зеленським звізда.
12.01.2025 19:41 Відповісти
+6
А як бути з тіньовими схемами зеленського і єрмака. Коли їх ліквідують?
12.01.2025 19:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На рахунок транзиту нафти вирішує Брюссель. Постраждає Чехія, поки що наш найбільш ефективний союзник в Центральній Європі.
12.01.2025 19:43 Відповісти
Віка, а що ти так сильно аж з самої Німеччини проблемами України переймаєшся?
12.01.2025 20:42 Відповісти
А ти прищавий давно тут заробляєш?
12.01.2025 21:26 Відповісти
хрюзге швайн, ти перекладач освоїло? чи ти проблеми України в окопі вирішуєш?
13.01.2025 08:22 Відповісти
не палай зебіле. все добре. вам з зеленським звізда.
12.01.2025 19:41 Відповісти
Хай живе Нацкорпус і його лідер Білецький, а не всякі букашки.
12.01.2025 19:45 Відповісти
Ооо вже нового лідера нації ліпиш?
12.01.2025 20:09 Відповісти
Це не той лІдор, що зараз й слова не вякне про своїх в полоні? Це не той пЄтух зі своїми "нацЖонами" бігав з рожевими свинками, коли йому платили? І чи не він хотів "воз'єднання" з рашкою?
Ойц! Таки він.
Невдобно якось вийшло.
12.01.2025 21:29 Відповісти
а хто це? черговий якийсь випердок зелений?
13.01.2025 06:32 Відповісти
були помилкою його очевидною помилкою

Та ми це зрозуміли ми це!
12.01.2025 19:26 Відповісти
Фіцо залишиться Фіцом - шо ти скажеш на слова Волтца шо Украіну вже можна розчленувати
12.01.2025 19:27 Відповісти
він вже відповів ще в 19 році на це питання. ти не слухав.
12.01.2025 19:29 Відповісти
Я слухав - життя іде - зараз на кону буде Украіна чи ні
12.01.2025 19:32 Відповісти
погано слухав. просто віддадуть захоплені території кацапам як і казали в 19 році, але будуть робити такий вигляд ніби вони проти.
12.01.2025 19:49 Відповісти
Куди кацапи діидуть - то іхнє - арміі нам з гулькин ніс - ніякого НАТО - отакии на сьогодні план путлєра
12.01.2025 19:56 Відповісти
ну, це й казав наш президент в 19 році. ніякого нато, і.т.д.
12.01.2025 19:58 Відповісти
Ні про що - путлєр жеж до рук не иде - пісков свідок - куди він може просунутись за пів - року -- за рік
12.01.2025 20:11 Відповісти
А що йому лишається якщо ніхто не хоче йти свою країну захищати. От ви, шановний, до прикладу чим займаєтесь, ну крім того, що коментуєте дії Президента України?
12.01.2025 20:47 Відповісти
Максік, ну не всі ж тут довбойоби на методичках, як ти прищавий.
Поки що коментують і тобі дають заробити, а коли візьмуть за горлянку твого шефа, то і до тебе можуть добратись - може потумкаєш трохи...поки не пізно. Бо той полукровка може ще вискочити сухим з води, а ось такі як ти - навряд чи.
12.01.2025 21:33 Відповісти
скоро Трамп стане президентом, і ще в когось тіньові схеми з Москвою перестануть працювати.
12.01.2025 19:28 Відповісти
добре відповів. Молодець
12.01.2025 19:36 Відповісти
"юристи" з КВН це сила, як угода між Словаччиною і росією стала "тіньовою" схемою? тіньові схеми це були поставки зеленими вугілля і електрики з 2019 з росії, але на виході - силами "юристів" отримали ще одного ворога, хоч би хтось пояснив недоумкам, що в наших умовах потрібно союзників шукати, а не ворогів
12.01.2025 19:37 Відповісти
Пора вже всі труби і все остальне яке з'єднуює Україну з московією все демонтувати. Щоб не було спокуси у рашистів на щось надіятись і лізти в Україну.
12.01.2025 19:40 Відповісти
Самий нормальний та дієвий результат буде! Давно про це ору.
12.01.2025 20:04 Відповісти
Фіцо далеко, десь в ЄС. А Зеленский (написав без образ, сподіваючись що хтось з його порадників донесе мою думку) тут поруч в нашій країні. Він прийшов до влади, коли країна почала свій незалежний шлях подалі від кацапських голок, шантажів, погроз. Що він зробив ? Він наробив стільки помилок, що фіцо або орбану не вистачить й двох життів. Він фактично запросив кацапів зі зброєю в Україну. Якщо він цього ще не зрозумів, то він ІДІОТ. Помилку всього життя треба виправляти. Як ? Йти у відставку, брати зброю й кров'ю виправляти ! Іншого йому не дано. Сам обрав цей шлях, який ще врятує його як Людину.
12.01.2025 19:40 Відповісти
Гарантією безпеки Словаччини буде лише членство України в НАТО . Бо таки язиками тамтешні керівники розляпались занадто .
12.01.2025 19:41 Відповісти
фіцо хитрозробленний… життя таких провчить…
12.01.2025 19:42 Відповісти
тіньові схеми Зеленського з Москвою існуватимуть нескінченно
12.01.2025 19:47 Відповісти
боже, як я пишаюсь нашим терміново виконуючим обов'язки!
от, тільки кристально чиста людина, якою є хрипатий зе!гундос, може возити всіх інших ворюг мордою по тіньовим схемам з лаптями!
до речі, десь прочитав, що як з'ясувалося, нафту качають саме по трубі медведчука, яку після арешту передали, передали, передали......
коломойському!!!!
12.01.2025 19:47 Відповісти
А як бути з тіньовими схемами зеленського і єрмака. Коли їх ліквідують?
12.01.2025 19:49 Відповісти
Навіть у заголовок не можуть знайти нормальне, правильно побудоване речення з потоку маячні наркомана Зеленського!
12.01.2025 19:52 Відповісти
Так. Він прийшов тоді, коли Яценюк зняв Україну з газової голки. Яценюк став поганим, виштовхали. А той, хто з цього жартував на сцені, притягли, щоб він й далі три роки висміював попередників. Досміявся паскуда. Шкода, що всі з його жартів вигрібають по повній.
12.01.2025 20:09 Відповісти
Хто б ****** про "тіньові домовленості"
12.01.2025 20:01 Відповісти
За словами президента, представники країн Європи, попереджали Фіцо, що не можна просто нічого не робити й чекати.
...і хто б це говорив.
12.01.2025 20:03 Відповісти
І дійсно - чия б корова б мичала ..
-------------------------
Согласно информации, взятой с сайта Академии наук Словакии, за период 2004-2023 года эта страна получила из бюджета ЕС в 2,4 раза больше денег, чем внесла туда. В этом смысле на любую попытку Фицо обвинить Зеленского в «попрошайничестве» можно смело отвечать: «Чья бы корова мычала».

Вчера премьер Словакии, путиноид Фицо назвал Зеленского «попрошайкой и шантажистом»))
12.01.2025 20:06 Відповісти
А керівники Словаччини теж свого часу дозволяли собі коментувати шикарний відпочинок ВАЗа у Буковелі чи Омані? Та запрошення всіх шикувати на майські шашлики
12.01.2025 20:49 Відповісти
Правильно сказав, ці гниди Фіцо та Орбан як два "мальчиша-плохіша" перед бочкою з медом, від якої їх відігнали. Заставляти зараз Україну качати через свою територію російський газ, це усе одно, що спонукати приреченого на страту копати собі могилу.
12.01.2025 20:57 Відповісти
Бреше в коженому зачитаному вечером гундосіню
12.01.2025 21:58 Відповісти
Європейські країни вибирають собі в керівники соціопатів, не розуміючи, що це і є перший крок вторгнення Путіна в їх країни. Їх Путін приспить і зварить живцем, як він зробив в Сакартвело.
13.01.2025 02:03 Відповісти